ردیاب شخصی GP026 ارزان قیمت ترین و البته بهترین ردیاب شخصی !

ارزان قیمت ترین و البته بهترین ردیاب شخصی !

چرا ردیاب شخصی GP026 در نوع خود جزء بهترین ردیاب شخصی بازار است. در این مقاله قصد داریم به صورت صریح و مختصر به ویژگی های این ردیاب بپردازیم و آن را نقد کنیم.

ردیاب شخصی GP026 ضدآب بوده و اندازه و ابعاد بسیارکوچکی (4.5 سانتی متر) که دارد می تواند جهت کنترل افراد آلزایمری و  سالمندان و یا کارمندان ، ویزیتورها ، کودکان و دانش آموزان استفاده نمود. ردیاب شخصی GP026 دارای باتری بسیار کوچک 500 میلی آمپر است که با یکبار شارژ میتواند به مدت 1 الی 2 روز آنلاین باشد و مورد استفاده قرار گیرد. از مهمترین قابلیتهای آن میتوان به تماس صوتی دوطرفه و یا یکطرفه (شنود) ، تعریف حصار جغرافیایی ، کلید SOS ( درخواست کمک ) در مواقع اضطراری اشاره نمود.

یکی از جالبترین نکاتی که ردیاب شخصی GP026 را با بقیه محصولات مشابه خود متمایز میکند استفاده از سه سیستم موقعیت دهی می باشد.

1. سیستم GPS که موقعیت رو به صورت دقیق بر روی نقشه به شما نشان میدهد

2. سیستم LBS که سیستم پشتیبان GPS می باشد و موقعیت خود را از دکل های مخابراتی دریافت و ارسال میکند.

3. سیستم WFi که بصورت پیشفرض ردیاب شخصی GP026 از این سیستم بهره می برد. این سیستم جدیدترین نوع سیستم های ردیابی می باشد که به تازگی ارائه شده است.

ردیاب سالمندان

ردیاب شخصی GP026 به دلیل اندازه بسیارکوچکی که دارد وسیله ای مناسبی برای ردیابی و شنود صدای افرا د است. با استفاده از این ردیاب این می توانید سالمندانی را که بعلت کهولت سن و فراموشی توانایی به خاطر آوردن آدرس خانه خود را ندارند استفاده نمایید و در واقع وسیله ضروری برای آن ها نیز می باشد. این ردیاب را براحتی میتوان در جیب کت ، شلوار ، کیف و .. آنها قرار داد و تاحدود بسیار زیادی از نگرانیها و گم شدن آن ها جلوگیری نمود.

ردیاب کودکان و دانش آموزان 

همچنین ردیاب شخصی برای کودکان و دانش آموزان وسیله ای است تا والدین بتوانند با کمک از محل دقیق فرزندشان اطلاع داشته باشند و در مواقع ضروری به کودک خود مراجعه کنند و دیگر نگران گم شدن کودک خود نباشند. شما می توانید به وسیله یک کامپیوتر یا موبایل از مکان دقیق این عزیزان مطلع شوید. ردیاب شخصی GP026 با استفاده از ماهواره های جی پی اس ( GPS ) ، ردیابی از طریق دکل های مخابراتی ( LBS ) و یا WiFi مختصات دقیق را بر روی نقشه نمایش می دهد.

ردیاب حیوانات

از این ردیاب حتی میتوانید جهت کنترل و نظارت آنلاین و ردیابی بر روی حیوانات خود نیز استفاده نمایید.

علاوه بر تمام موارد ذکرشده با کمک این دستگاه می توانید همیشه از مسیرهای طی شده  و زمان دقیق آن تا 6 ماه گذشته مطلع باشید. این اطلاعات در پنل ردیابی قابل دسترس است و توسط موبایل و یا کامپیوتر می توانید آن ها را مشاهده کنید.

 

برای دیدن اطلاعات بیشتر و فنی ردیاب شخصی GP026 کلیک نمایید.


ردیاب برتر تخصصی ترین سایت ردیابی | پشتیبانی آنلاین و 24ساعته